VCV MEGASHOW 9

24.02.2024

Butovická 100, 158 00 Praha 5 - Sokol Jinonice

VcV MEGASHOW 9: Největší wrestlingová událost roku od VcV ORIGINÁL WRESTLING! Připravte se na neuvěřitelné vzrušení a adrenalinový nářez, který začne 24. února 2023 v 17:00. Již od 16:00 můžete vstoupit do haly a zažít tu pravou atmosféru před samotným zahájením akce. Kdy: Datum: 24. února 2024 Čas: Začátek akce - 17:00, Vstup do haly od 16:00 Kde: Místo konání: Sokolovna Jinonice, Butovická 100, Praha 5 Vstupenky: Vstupenky v předprodeji jsou k dispozici na www.vstupenky.sokoljinonice.cz Co můžete očekávat: Skvělé wrestlingové zápasy, které vás uchvátí svou intenzitou a zápasnickým uměním. Fascinující příběhy a vyvrcholení dlouhodobých rivalit mezi hvězdami českého wrestlingu. Úžasné zahraniční hosty, kteří přidají do akce mezinárodní nádech a vzrušení. Nepopsatelnou atmosféru plnou vášně a podpory od věrných fanoušků. Těšte se na největší wrestlingovou událost roku, kde se setkáte s nejlepšími českými wrestlingovými talenty a budete svědky nezapomenutelných okamžiků plných adrenalinu a vášně. Vstupte do světa vzrušujícího boje a nechte se pohltit kouzlem VcV MEGASHOW 9!

Vstup: 16:00

Zahajéní: 17:00

Legenda místenkových vstupenek:

Nedostupné Vybrané místo

v případě nezobrazení mapky prosím použijte F5 pro znovunačtení stránky

Informace o objednávce:

Počet vstupenek: 0

Celková cena: 0

Odesláním objednávky souhlasíte s podmínkami nákupu a s podmínkami zpracování osobních údajů.